top of page

Ödeme & Teslimat

Banka havalesi veya EFT 

Ürün ödemeleri, Pia Dan. Org. Tur. Teks. Tic. Ltd. Şti Garanti Bankası Mecidiyeköy Meydan Şubesi IBAN: TR61 0006 2000 3570 0006 2958 54 numaralı TL hesabına havale veya EFT yoluyla yapılabilmektedir. Sipariş verildiği iş günü içerisinde ödeme yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Site üzerinden kredi kartları ile

Her türlü kredi kartı ile site üzerinden tek çekim ya da taksitli ödeme işlemleri online olarak yapılabilmektedir. Online ödemelerde çekim işlemi sipariş sonunda kredi kartından gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptalleri olması durumunda alıcının kredi kartına para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde taksit sayısına göre banka komisyonu oranı değişmektedir. Ödeme bölümünde bankaların aldığı komisyon ücreti ek olarak sipariş toplamına eklenecektir.

Sipariş bedeli iadesi

Siparişlerin olası sebeplerle iptali durumunda;

Pia Dan. Org. Tur. Teks. Tic. Ltd. Şti 7 iş günü içerisinde ürün bedelini alıcının hesabına ve/veya kredi kartına iade eder. İade işlemlerinin sorunsuz gerçekleşebilmesi için, alıcının banka hesap bilgileri ve/veya kredi kartı bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak sisteme girmesi gerekmektedir.

Teslimat

Sipariş edilen ürünler 3-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Kargodaki yoğunluk ya da olası stok problemleri ve mücbir sebepler nedeniyle yaşanabilecek sorunlarda temin süresi uzayabilmektedir. Bu durumda müşteri durumla ilgili bilgilendirilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için teslimat adresinin ve iletişim numarasının eksiksiz ve açık olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Kargo teslimatları Türkiye içerisinde yapılabilecek olup, belirtilen kargo ücretleri yurtiçi gönderimleri için geçerlidir. 550 TL üzerindeki siparişler için kargo ücreti alınmamaktadır. Yurtdışından gelecek taleplerle ilgili satıcıdan bilgi alınarak sipariş verilmesi gerekmektedir.

Ödeme takibi

Alıcının teslimat sırasında adreste bulunmaması durumunda, kargo şirketi tarafından kendisine bildirim yapılacak, alıcının kargosunu ilgili şubeden teslim alması konusunda bilgi paylaşacaktır. Bu aşamada teslimat durumu ile ilgili kargo şirketinin prosedürü ne ise uygulama bu şekilde yapılacaktır. Satıcı adreste bulunmayan alıcıların ürünleri teslim alması ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Siparişin tamamlanmasının ardından alıcıya sipariş konfirmasyon maili iletilecektir.

bottom of page