top of page

İptal & İade Şartları

Vazgeçme

Alınan ürünler ambalajı zarar görmeden, kullanılmadan, herhangi bir bozulmaya imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (15) gün içinde orijinal kutusu ile iade edilebilir. İade işlemlerini başlatmak için 'İade&kargo' bölümünde yer alan formun doldurulması ve online olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Ürün iade talebinin değerlendirilmesinin ardından, iade ile ilgili şartların sağlanması durumunda, gönderilen talep üzerinden alıcı ile temasa geçilerek, ürün nasıl iade edileceğine dair bilgi paylaşılacaktır. Satıcı tarafından onaylanmadan iade edilen ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Ürünle beraber kesilen fatura da alıcı tarafından geri gönderilmelidir. Faturasız gönderilen ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları alıcı tarafından karşılanacaktır.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iadesi kabul edilmemektedir. Ürün alıcı tarafından teslim alındıktan sonra taşıma firmasının görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı alıcı tarafından satıcıya ulaştırıldıktan sonra, gerekli kontroller sağlanarak, değişim için uygun bulunması durumunda, en kısa süre içinde ürünün yenisini alıcıya ulaştıracaktır.

bottom of page